[et_social_follow icon_style="slide" icon_shape="rounded" icons_location="top" col_number="auto" counts="true" counts_num="0" total="true" outer_color="dark" network_names="true"]
TEAM COACHING Workshop

Dobrý deň kolegovia, kouči, tréneri, konzultanti,
 
práca s rôznymi podpornými rozvojovými nástrojmi v koučingu je veľmi populárna.
Niekedy je však fajn sa zamyslieť nad tým, kedy a ako sú prirodzené, vhodné alebo podporné a kedy môžu byť aj prekážkou?
S rozvojovými nástrojmi Life Up pracujeme viac na workshopoch a tréningoch, pracujeme s nimi však aj na individuálnych stretnutiach v prípade, že sa vytvorí vhodný priestor.

Najviac sa nám v priebehu času overil rozvojový nástroj TEAM CARDS, čo je súbor kariet, ktorý má hlavný účel pomôcť s inšpiratívnymi otázkami v prípade, že nastavujeme program pre proces tímového koučingu, na ktorom pracujeme s cielenými otázkami, ktoré si členovia tímu môžu vybrať.

  • O čom sú TEAM Cards a ako ich využívame?
  • Čo môžu tímy dosiahnuť využitím tohto nástroja?
  • S čím sa dá spojiť?
  • Čo nám ukazuje štatistika, ktoré témy potrebujú tímy riešiť?
  • Čo poskytuje tímom produkt TEAM Dynamik?

a mnohé iné sa dozviete na spoločnom workshope u nás v tréningových priestoroch spoločnosti Life Up na Sabinovskej 6, v Bratislave. (Budova Škoda Auto Slovensko)

20. marca 2019
v stredu medzi
13:00 až 18:00 hod.

Cena pre účastníkov: 60€ bez DPH
Cena pre členov ICF: 50€ bez DPH
Informácia pre členov ICF: Workshop bude honorovaný CCEU kreditmi.
 

Každého, kto sa na workshop záväzne prihlási do 15. 3. 2019, odmeníme balíčkom sebakoučovacích kariet v anglickom jazyku Self-coaching cards for managers.

Záväzná rezervácia

[ninja_form id=4]

Čo iné Vás čaká? Dobrá káva, ľahké občerstvenie a veríme, že príjemná skupinka inšpiratívnych ľudí, ktorá sa v tejto našej branži pohybuje.
 
Tešíme sa na Vás.
 
V mene tíme Life Up,
 
Ľuba Takáčová