[et_social_follow icon_style="slide" icon_shape="rounded" icons_location="top" col_number="auto" counts="true" counts_num="0" total="true" outer_color="dark" network_names="true"]
RADOMÍR TAKÁČ

Aj napriek štúdiu chémie sa jeho profesionálna dráha týkala takmer celý život grafiky a finančníctva. Po niekoľkých rokoch praxe v médiách ako grafik a neskôr aj v manažérskej pozícii začal podnikať a následne sa dostal do oblasti burzového investovania. Vďaka týmto životným skúsenostiam sa stretol s prácou s ľuďmi v rôznych formách, od manažéra po majiteľa spoločnosti.

Popri obchodovaní na burze sa začal venovať psychológii a osobnému rozvoju, s ktorými vtedy jeho manželka pracovala a na základe pozitívnych skúseností sa rozhodol ísť v tejto oblasti ďalej.

Je spolutvorcom doplnkových vzdelávacích nástrojov a nakoľko verí na vedecké dôkazy a celkový pokrok, rád vnáša aj do rozvojových produktov realistický a biznisový pohľad, čo tiež chápe ako jeho najdôležitejšiu pridanú hodnotu.

Jeho úlohou v Life Up je tiež organizačné zabezpečenie, marketing, finančné záležitosti a predovšetkým ďalší rozvoj nových produktov. Verí na to, že celoživotné vzdelávanie a osobný rozvoj dáva ľuďom príležitosť stať sa nielen kvalitnými profesionálmi, ale aj lepšími ľuďmi.

Je ženatý, má jedno dieťa a vo voľnom čase sa venuje astronómii, vzdelávaniu sa a v poslednej dobe hlavne kryptomenám. Jeho profesionálnym, aj životným krédom je hľadať vždy spôsoby ako sa dá a odovzdávať kvalitu!

PÁR OTÁZOK PRE…

  • Čo Ti v Tvojom poslaní / práci robí radosť?

Ak sú výsledky mojej práce pre niekoho prínosom, a dobrý pocit a zadosťučinenie, keď je práca hotová a má zmysel.

  • Čo Ťa napadne prvé, keď Ti niekto povie „rozvoj ľudí“?

Je to právo, povedal by som že aj povinnosť každého človeka, aby sa vzdelával, rozvíjal a zlepšoval všetky svoje zručnosti, lebo iba tak sa dá ísť vpred.

  • Podporujete rozvoj a inšpiráciu pre ľudí čo inšpiruje najviac Teba?

Predovšetkým sú to príbehy iných úspešných ľudí a bádateľov na poli nepoznaného.

  • Keď počuješ tím? S čím sú spojené prvé myšlienky?

Ľudia okolo mňa, priatelia s ktorými sa snažíme napredovať, ale aj si plniť každodenné povinnosti.

  • Ako na sebe pracuješ?

Každú voľnú chvíľu sa snažím venovať učeniu sa nových vecí v oblastiach, ktoré ma zaujímajú. Väčšinou zisťujem, ako iní ľudia riešia problémy, s ktorými sa stretávam, aby som napr. znova nemusel objavovať koleso 🙂

  • Aké sú aktuálne inšpiratívne tituly / zdroje, ktoré Ťa ovplyvnili?

Support (Michal Truban)
Ovlyvňování reality (Vadim Zeland)
Elon Musk (Ashlee Vance)

  • Čo je pre Teba v živote dôležité?

Hlavne moja rodina, zdravie a aby som trávil čas tým, čo ma zaujíma a čo mi robí radosť.

Foto Radoslav Malenovský
www.fotobloger.sk