[et_social_follow icon_style="slide" icon_shape="rounded" icons_location="top" col_number="auto" counts="true" counts_num="0" total="true" outer_color="dark" network_names="true"]
Business raňajky - Zmena a jej rôzne podoby

Dobrý deň,

 

„V živote je jediná skutočnosť, na ktorú sa dá spoľahnúť a to, že sa všetko a stále mení!“ aj takto začíname workshop, ktorý máme absolvovaný už v niekoľkých, rozmanitých skupinách a povedali sme si, že Vás pozveme na chutné raňajky, kde Vám radi sprostredkujeme, čo všetko nám tieto workshopy ukázali.

 

 

Zmena a jej rôzne podoby
a prínosy v živote aj v práci!

Pri rozvoji firiem, tímov a celých organizácií je „Change management“ natoľko populárna a pre ľudí potrebná téma, že sa školí v rôznych podobách celkom dlho.

 

Všetko, čo sa týka procesného „Change managementu”, krokov realizácie zmeny, reakcií ľudí na rôzne fázy zmeny je užitočný obsah, ale to sa častejšie týka zmien, ktoré sú plánované a očakávané.

My sme sa v našich workshopoch zamerali aj na zvládanie zmeny, ktoré sú neočakávané a menia všetko doterajšie…

Hosť – paralympijský strelec Radoslav Malenovský, reprezentant Slovenskej republiky na svetových šampionátoch v športovej streľbe a na paraolympiádach sa podelí o zážitky, proces prežívania, ale aj zvládania nečakaných zmien. A verte nám… vie, o čom hovorí…
 
Zároveň bude predmetom diskusie, kde je všade táto forma zvládania témy v rámci firemného vzdelávania využiteľná a v akej podobe.

Príďte na chutnú kávu a niečo dobré na ráno k tomu!

Radi Vás uvidíme smile

v stredu 11. 12. 2019,
od 9:00 do 10:30 hod.

Váš tím Life Up