Sebakoučing – Nástroje a možnosti skrytého kompasu

Späť na Otvorené rozvojové programy

Kedy?

13.12.2017

Kde:

Life Up "Miesto pre Váš rozvoj" / Tréningové priestory spoločnosti Life Up, Sabinovská 6, Bratislava

Pre koho je tréning určený?

Pre všetkých, ktorí nemajú čas, možnosti, zdroje alebo priestor na intenzívnejšie koučovacie stretnutia, avšak radi by venovali čas sebe a vlastnému sebarozvoju. Zároveň je WS určený pre všetkých, ktorí sa spoliehajú na vlastný vnútorný kompas. Podľa druhu využitia sebakoučovacích kariet (manažérske aj univerzálne) je tento inšpiratívny WS využiteľný pre všetkých ľudí. A tiež pre tých, ktorí veria, že zastaviť sa a uvedomiť si, kde sme a čo sa nám deje môže tiež znamenať počúvnuť svoju vnútornú múdrosť.

Čo účastníci zažijú / čo si odnesú?

Nácvik sebakoučovacej metódy pomocou Sebakoučovacích kariet „Koučing bez kouča“ a návod ako ďalej sebakoučing používať a rozvíjať. Odnesú si tiež inšpiráciu z praktických, overených cvičení, ktoré pomáhajú procesu sebauvedomenia. Dozvedia sa, akými možnými spôsobmi sa dajú sebakoučovacie karty využiť a ako ich návyk v sebauvedomení môže ovplyvniť ich kvalitu života. A navyše si odnesú v cene WS jeden z možných druhov kariet podľa vlastného výberu :)

O čom to bude?

  • Sebakoučing ako proces sebauvedomenia
  • Práca s vybraným druhom sebakoučovacích kariet „Koučing bez kouča“ (projekcia alebo štruktúrovaný výber pri použití kariet)
  • Nácvik sebakontroly
  • Práca s poznaním v sebauvedomení
  • Ako funguje návyk v sebauvedomení a čo s tým, aby sme ho v živote stabilizovali

Lektor

Mgr. Ľubica Takáčová, ACC (ICF) je trénerka, medzinárodne certifikovaná koučka, zakladateľka Life Up a 19 rokov pôsobí v oblasti rozvoja, vzdelávania a práce s ľuďmi.

Pôsobila aj na manažérskych pozíciách v oblasti vzdelávania a rozvoja. V súčasnosti aktívne vedie spoločnosť Life Up a venuje sa rozvíjaniu zručností lídrov, trénerov a koučov, ktorí okrem individuálnej práce s ľuďmi, interaktívne pracujú aj so skupinami a tímami.

Verí v jedinečnosť osobnosti človeka a zároveň pomáha hľadať a rozvíjať prirodzené cesty spolupráce v tímoch a využívanie tímovej synergie. Je autorkou niektorých doplnkových rozvojových pomôcok a s obľubou vytvára zážitkovo - orientované procesy na mieru pre potreby klientov.

Viac o skúsenostiach, referenciách a vzdelávaní na http://www.life-up.sk/o_life_up

Trvanie:

3 hodiny, v čase od 17:30 – 20:30

Koľko účastníkov bude v skupine?

maximálne 12

Cena za workshop:

50€ bez DPH (60€ s DPH)

Cena zahŕňa materiál „Sebarozvoj“, občerstvenie, 1 balíček voliteľne vybraných sebakoučovacích kariet spoločnosti Life Up „Koučing bez kouča“ v hodnote 17,90€ s DPH, ktoré sú bežne dostupné v kníhkupectvách alebo na našom eshope www.coachingcards.eu.

Čo si treba priniesť?

Seba, pozitívny prístup a chuť na sebe pracovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese: kurzy@life-up.sk

Prihlásiť sa na kurz môžete prostredníctvom tohto formulára.

Vložte kód bez medzier
SK
V prípade, že nemáte DIČ alebo IČ DPH vložte 0
Vložte číslo bez medzier a lomítok
Vložte číslo bez medzier a lomítok