Blog

máj
5

V tímoch fungujeme od malička. Už v škôlke riešime, kto sa to vedľa nás na tej stoličke kníše, prečo sme sa ocitli v jednej triede s týmito divnými deťmi. V dospelosti samozrejme výrazne viac riešime, s kým a aký sociálny kontakt máme. Či už preferujeme veľkú alebo menšiu spoločnosť, je jasné, že žijeme medzi ľuďmi, z ktorých si niektorých volíme dobrovoľne a niektorých ani nie. Ako sa zvykne hovoriť – rodinu si nevyberáme, ale priateľov si zvoliť môžeme.

 

0
Jun
16

Aké myšlienky Vám bežia hlavou? Zvyknete o sebe pred Vašim blížiacim sa prejavom pochybovať? Nezáleží na tom, či sa jedná o prezentáciu pred Vašim tímom alebo vedením, obchodné rokovanie s klientom alebo prejav na konferencii - vždy platí, že Vaše myšlienky majú vplyv na silu Vašej presvedčivosti.

1
Jun
7

Často sa nám v manažérskej roli stáva, že sa ocitneme v rozhovore, ktorý nie je pre nás príjemný. Je plný emócií a dokonca sa v niektorých jeho okamihoch cítime bezradne. Nevieme ako vhodne reagovať, aby sme dosiahli to, čo potrebujeme. Často krát nie sme vôbec spokojní s jeho výsledkom. Možno aj náš partner odchádza z rozhovoru nespokojný a s nepríjemnou emóciu...

0

Stránky